پیام مدیرعامل

اینک که در پرتو لطف ایزد منان فرصت خدمت در مجموعه وزین و خوش نام بانک کار آفرین و شرکت کارگزاری بانک کار آفرین مهیا شده است ، برخود لازم می دانم که به سرمایه گرانبهای این مجموعه که همان سرمایه انسانی خوش فکر، خلاق و سالم است ، اشاره کنم.

بی تردید شرکتهای خدماتی به ویژه آن دسته از شرکتهایی که در حوزه خدمات مالی فعالیت می کنند از پشتوانه ارزشمند دارایی های نامشهودی بهره می گیرند که بدون حضور آنها کسب موفقیت و رسیدن به اهداف آرمانی میسر نمی باشد. خداوند متعال را شاکرم که در کنار این سرمایه ارزشمند انسانی در کارگزاری بانک کار آفرین فعالیت می کنم و به مدد تلاش آنها شاهد رشد کیفی و کمی شرکت در تمام شاخص های عملیاتی هستیم.رشد سود عملیاتی ،رشد سود خالص ،افزایش تعدا مشتریان ،بهره مندی از ابزارهای جدید معاملاتی ، افزایش خالص ارزش دارایی هادر صندوق ها همگی از جمله اقدامات شایسته در چند سال گذشته است.

در زنجیره ارزش شرکت کارگزاری، مشتریان نقش قابل توجهی دارند .به منظور تکریم به مشتریان گرامی ،ضمن راه اندازی واحد ارتباط با مشتریان و ارتباط مستمر با آنها سعی شده تا نیازهای آنها در تمام حوزه ها شامل معاملات ، پس از معاملات ، تحلیل و صندوق های سرمایه گذاری اخذ و مورد پایش قرار گرفته و در اسرع وقت نسبت به اجرای در خواست آنها اقدام نماییم.

بدون شک در یک نهاد مالی وابسته به بانک تقویت حاکمیت شرکتی و تشکیل کمیته های حاکمیت شرکتی از اهمیت بالایی بر خوردار است.در این زمینه واحد حسابرسی داخلی شرکت با بهره مندی از رهنمودهای کمیته حسابرسی گروه مالی و مدیریت حابرسی داخلی بانک کار آفرین سعی نموده در کنار نظارت بر واحد ها در خصوص رعایت مقررات ،نسبت به افزایش اثر بخشی واحد کنترل داخلی اقدام نماید.

امید است در تداوم اقدامات گذشته که مرهون زحمات پرسنل و مدیران عامل قبلی شرکت است بتوانیم با بهره مندی از حمایت های بانک کارافرین و گروه مالی بیش از پیش در پیشبرد اهداف و بهبود شاخص های کیفی و کمی گام برداریم.

علیرضا فهیمی

شرکت کارگزاری بانک کارآفرین (سهامی خاص) به شماره ثبت 5993 از تاریخ 1385/4/6 فعالیت خود را به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار آغاز نمود. این شرکت کارگزاری از بدو تاسیس تاکنون همواره به عنوان یکی از موثرترین کارگزاری ها در بازار سرمایه مطرح بوده و مهم ترین هدف مدیران آن، ارائه خدمات مناسب براساس شرایط روز و نیاز سرمایه گذاران بوده است.
موضوع فعالیت شرکت بر اساس ماده 3 اساسنامه عبارت است از: • خدمات کارگزاری، کارگزار/ معاملهگری و بازارگردانی / • خدمات مالی و مشاوره می باشد
دسترسی سریع
آدرس : تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقای شمالی) ، بلوار صبا ، شماره 8، ساختمان کارآفرین
تلفن : +9821-24532000
پست الکترونیکی : info@karafarinbrokerage.com
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به کارگزاری بانک کارآفرین می‌باشد