طرح پلکانی کارآفرین

کارگزاری بانک کارآفرین در راستای ارائه خدمات متنوع به مشتریان و در جهت توسعه کسب و کار خود، اقدام به ارائه خدمات و طرح های مختلف سرمایه گذاری نموده است. از جمله مهمترین طرح های ارائه شده، طرح پلکانی است.

برخی مزایای طرح پلکانی
  • استفاده از پشتوانه اعتبار در امر خرید سهام
  • عدم محدودیت اعتبار
  • تنوع در بازپرداخت و بهره استفاده از اعتبار
  • برای مشتریان جدیدالورود و قدیمی
در این طرح کارگزاری با عقد قرارداد با بانکهای مختلف و بواسطه منابع بانکی حاصله و در اختیار خود نسبت به اعطاء اعتبار به مشتریان خود با شرایط ویژه اقدام می نماید. (این طرح مشمول مشتریان جدیدالورود نیز می گردد)
سرمایه‌گذاران و معامله گران می‌توانند از خدمات اعتباری کارگزاری بانک کارآفرین در چارچوب قوانین شرکت سپرده گذاری و طبق دستورالعمل خرید اعتباری سازمان بورس و اوراق بهادار، بهره مند گردند. میزان اعتبار، تنوع اخذ هزینه اعتبار و مدت زمان بازپرداخت آن از ویژگی های بارز این طرح می باشد.
هزینه مالی اعتبار دریافتی توسط مشتریان بر اساس تعداد دفعات گردش اعتبار توسط مشتری محاسبه و بصورت ماهانه در حساب مشتریان اعمال میگردد. بر این اساس هزینه مالی اعتبار مشتریان بصورت پلکانی کاهش و صفر میگردد. همچنین نرخ هزینه مالی برای مشتریان اعتباری فاقد گردش حداکثر 22 درصد محاسبه خواهد شد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مدیر توسعه (آقای عبدالرحیمی) : 24532261 و 09122713618

واحد اعتبارات (خانم الهیاری ) : 24532103

شرکت کارگزاری بانک کارآفرین (سهامی خاص) به شماره ثبت 5993 از تاریخ 1385/4/6 فعالیت خود را به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار آغاز نمود. این شرکت کارگزاری از بدو تاسیس تاکنون همواره به عنوان یکی از موثرترین کارگزاری ها در بازار سرمایه مطرح بوده و مهم ترین هدف مدیران آن، ارائه خدمات مناسب براساس شرایط روز و نیاز سرمایه گذاران بوده است.
موضوع فعالیت شرکت بر اساس ماده 3 اساسنامه عبارت است از: • خدمات کارگزاری، کارگزار/ معاملهگری و بازارگردانی / • خدمات مالی و مشاوره می باشد
دسترسی سریع
آدرس : تهران ، بلوار نلسون ماندلا (آفریقای شمالی) ، بلوار صبا ، شماره 8، ساختمان کارآفرین
تلفن : +9821-24532000
پست الکترونیکی : info@karafarinbrokerage.com
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به کارگزاری بانک کارآفرین می‌باشد